Doprava a platba

 

Vážení zákazníci,

snažíme se, aby zaslané zboží v pořádku dorazilo nepoškozené, cena dopravy do hodnoty objednávky 1500 Kč zohledňuje i balení do přepravní bublinkové obálky, krabice apod.

Doprava

Dopravce Cena dopravy pro objednávky do 1500 Kč Cena dopravy pro objednávky nad 1500 Kč
PPL 100 Kč 0 Kč
Zásilkovna  65 Kč 0 Kč
Osobní odběr 0 Kč 0 Kč

 

 

 

 

  • OSOBNÍ ODBĚR - Objednávku si můžete převzít u nás v Brně - Řečkovicích, Ječná 29a, budova Geofyziky, 5 patro, dveře 501. Nejsme v kanceláři pravidelně, vždy se prosím ozvěte, v kolik hodin chcete přijít.  

 

PLATBA

Platební metoda Cena platební metody
Převodem 0 Kč
Dobírkou  30 Kč
Osobní odběr 0 Kč

 

logo_fio_banka

  • PŘEVODEM - Platba běžným převodem na náš běžný účet u FIO banky 2901130928 / 2010. Všechny potřebné informace o platbě se vám zobrazí po dokončení objednávky a navíc vám přijdou mailem, včetně možnosti urychlit platbu QR kódem. Platba většinou projde do druhého dne. Od ledna 2020 Fio banka umožňuje tzv. "okamžité platby", pokud máte banku, která je také umí, uvidíme vaši platbu v řádu minut. 

 

  • DOBÍRKOU - Klasická dobírka jak ji všichni známe.  

 

  • HOTOVĚ - Máme EET a můžete v kanceláři platit hotově

 

 

EXPEDICE 

 

Položky "Skladem" expedujeme druhý pracovní den, položky "Na dotaz" nebo "Objednáno" většinou do týdne.  Položky "Externí sklad" znamená, že náš systém vidí zboží v skladu dodavatele/výrobce a pokud si ho objednáte, automaticky ho do druhé dne naskladníme a do 3-4 dnů je balíček u vás.

V době mimo špičky (zejména vánoční) jde balík poslaný přes Českou poštu dva dny, u Zásilkovny bohužel až 4 dny. PPL stíhá do druhého dne v drtivé většině celého roku. Po podání balíku už bohužel nemůžeme nic ovlivnit, zákazník dostane sledovací kód.  

Obchodní podmínky naleznete zde - obchodní podmínky.